poniedziałek, 21 marca 2016

Przerwa

Przepraszam ale nie będę wstawiać Opowiadań przez około 1-2 tygodni. zaraz będę miała egzamin więc muszę się uczyć :( Nie tęsknijcie :) Postaram jakoś szybko przepisać z zeszytu na Bloga. Więc... trzymajcie się moje Vincenty!! :D